„Wszystkiego, co naprawdę warto wiedzieć nauczyłem się w przedszkolu”

Niepubliczne Przedszkole – Nisko, ul. Sandomierska 61

Inicjatywa stworzenia Przedszkola Niepublicznego ?DOMmisia? zrodziła się w 2011 roku, jako odpowiedź na zapotrzebowanie lokalnego rynku. Nasza placówka jest rekomendowana przez Przedszkole DOMmisia w lokalizacji przy ul. Sandomierskiej 20Aa i Szopena 16, które w profesjonalny sposób zajmują się przedszkolakami głównie z terenów powiatu niżańskiego.

Przedszkole przy ulicy Sandomierskiej 61 powstało przy pomocy Środków unijnych, we wrześniu 2018 roku. Budynek przedszkola budowany jest od podstaw, natomiast założenia edukacyjne, metodyczne i wychowawcze, są kontynuacją pracy poprzednich placówek. Nie znaczy to, że poprzestajemy na poprzednich osiągnięciach. Wręcz przeciwnie, staramy się każdego roku rozwijać, idąc za aktualnymi trendami, jednocześnie bazując na tradycji.

Doświadczeni w prowadzeniu przedszkola, stworzyliśmy miejsce, które dzięki bogatej ofercie odpowiada na potrzeby dzieci w wieku przedszkolnym. Zależy nam głównie na bezpieczeństwie, stworzeniu domowego klimatu oraz dostarczaniu dzieciom wiedzy umiejętności na miarę ich możliwości.

doświadczenie

wyszkolona kadra

dopasowana oferta

zadowolenie rodziców

Zobacz nasze przedszkole DOM MISIA na Facebooku. Wspaniała atmosfera i zabawa !